OWV - Pro rovné plochy

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
 
Šíře: 1,37 m, Fólie One Way Vision je perforovaná fólie s kulatými otvory, určené pouze na rovné plochy.
Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz
Zvolte cenovou kategorii dle odebíraných metrů
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Cena 9 075 Kč 205,70 Kč od 205,70 Kč včetně DPH
Cena bez DPH 7 500 Kč 170 Kč od 170 Kč
Počet (m)

   

Kód produktu 143/50 143/1 - Zvolte variantu
Kategorie Perforované okenní fólie (OWV)
 

Fólie One Way Vision je perforovaná fólie s kulatými otvory určená hlavně pro aplikaci na výlohy obchodů a rovná skla aut. Tato fólie propouští světlo, které neomezuje průnik vnějšího světla a nezhoršuje viditelnost zevnitř – díky stovkám maličkých otvorů.

Skupina perforovaných okenních fólií obsahuje řadu materiálů, které díky optickému klamu umožňují například při polepu skleněné výlohy nerušený výhled ven z obchodu, avšak dovnitř do obchodu vidět není a kolemjdoucí vidí pouze grafiku na materiálu vytištěnou.

V zásadě se vždy jedná o samolepicí PVC fólii, která je perforována přesně danou velikostí jednotlivých oček v daném poměru perforované ku plné ploše materiálu.

Okenní perforované fólie se aplikují na sucho na čistou a odmaštěnou skleněnou plochu. Aplikátor se musí vyvarovat vytažení materiálu, ke kterému může díky menší styčné ploše materiálu s podkladem velmi snadno dojít.

Perforované okenní fólie je možné laminovat speciálními ultračirými laminacemi, které omezují výhled jen minimálně, ale prodlužují životnost a otěru odolnost. Při polepu dopravních prostředků je však použití laminace zákonnou povinností.

Materiál: PVC

Šíře: 1,37 m

Síla: 160μm

Barva: Bílá

Životnost: 1 rok

 
 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 

Informace pro Vás

Dotazník

Jak se Vám líbí náš e-shop?
Počet hlasů: 130