OWV - Pro zaoblené plochy

Neohodnoceno

Šíře: 1,37 m, Fólie One Way Vision je perforovaná fólie s kulatými otvory, určené především na oblé tvary, ale i na rovné plochy.

Polymer s atestem na dopravní prostředky.

Zvolte cenovou kategorii dle odebíraných metrů
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
20 250 Kč 420 Kč od 420 Kč 24 502,50 Kč včetně DPH 508,20 Kč včetně DPH od 508,20 Kč včetně DPH
Dostupnost: Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 144/50 144/1 - Zvolte variantu
OWV - Pro zaoblené plochy
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Fólie One Way Vision je perforovaná fólie s kulatými otvory určená hlavně pro aplikaci na okna aut nebo na výlohy obchodů. Tato fólie propouští světlo, které neomezuje průnik vnějšího světla a nezhoršuje viditelnost zevnitř – díky stovkám maličkých otvorů.

Skupina perforovaných okenních fólií obsahuje řadu materiálů, které díky optickému klamu umožňují například při polepu skleněné výlohy nerušený výhled ven z obchodu, avšak dovnitř do obchodu vidět není a kolemjdoucí vidí pouze grafiku na materiálu vytištěnou.

V zásadě se vždy jedná o samolepicí PVC fólii, která je perforována přesně danou velikostí jednotlivých oček v daném poměru perforované ku plné ploše materiálu.

Okenní perforované fólie se aplikují na sucho na čistou a odmaštěnou skleněnou plochu. Aplikátor se musí vyvarovat vytažení materiálu, ke kterému může díky menší styčné ploše materiálu s podkladem velmi snadno dojít.

Perforované okenní fólie je možné laminovat speciálními ultračirými laminacemi, které omezují výhled jen minimálně, ale prodlužují životnost a otěru odolnost. Při polepu dopravních prostředků je však použití laminace zákonnou povinností.

Materiál: PVC

Šíře: 1,37 m

Síla: 160μm

Barva: Bílá

Životnost: 1 rok