3M

3M - Čistič a Lepidla

Neohodnoceno
Typ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
590 Kč 590 Kč 590 Kč 1 350 Kč 590 Kč od 590 Kč 713,90 Kč včetně DPH 713,90 Kč včetně DPH 713,90 Kč včetně DPH 1 633,50 Kč včetně DPH 713,90 Kč včetně DPH od 713,90 Kč včetně DPH
Dostupnost: Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 97/PRU 97/SPR 97/PHO 97/REM 97/SPR2 Zvolte variantu
3M - Čistič a Lepidla
3M
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

3M Průmyslový čistič

3M Průmyslový čistič je velmi účinný průmyslový čisticí prostředek. Lehce odstraňuje zbytky lepidel, tuků a olejů, je ekologický protože neobsahuje ropné destiláty ani chlórová rozpouštědla. Nevyvolává korozi díky neutrálnímu pH=7,5, šetrně čistí hliníkové a ocelové plochy, lakované plochy i většinu umělých hmot.

3M Průmyslový čistič může na některé druhy plastů působit agresivně.

Při jeho použití pro čištění PVC desek je třeba ještě před lepením plotrových fólií očistit isoproyl alkoholem.

3M Display Mount

3M Display Mount je čiré rychleschnoucí lepidlo ve spreji. Toto lepidlo je vhodné pro výstavářské aplikace a propagační práce. Lepidlo 3M Display Mount nedělá skvrny a lepí většinu porézních i neporézních materiálů, včetně plastů, některých látek, kovových fólií, pěny, papíru, kartonu, kobercoviny a pryže.

3M Photo Mount

3M Photo Mount je čiré permanentní lepidlo ve spreji pro trvalé připevnění fotografií, reprodukcí a ilustrací. Lepidlo 3M Photo Mount nabízí vysokou lepivost, aniž by odbarvovalo nebo prosvítalo tiskem.

I přes vysokou lepivost ponechává lepidlo 3M Photo Mount pomalým zasycháním dostatek času na přesné umístění adjustovaného tisku.

3M ReMount

3M Remount je čiré lepidlo ve spreji umožňující opakované přemísťování. Předměty drží bezpečně na místě, ale snadno se sejmou a znovu přilepí. Lepidlo 3M Remount nedělá skvrny, nesvrašťuje se a je vhodné pro lepení lehkých materiálů, jako je papír, lepenka a nebo některé látky. Hodí se na většinu hladkých povrchů.

3M Spray Mount

3M Spray Mount je čiré lepidlo ve spreji pro grafické a výtvarné práce. Umožňuje lepení a montáž mnoha druhů materiálů na téměř každý povrch. 3M Spray Mount poskytuje rychlý a bezpečný spoj s možností dodatečného přemístění. Nezanechává skvrny, nesvrašťuje se, stářím nekřehne.