3M - Čistič a Lepidla

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

3M - Čistič a Lepidla 3M - Čistič a Lepidla

 
Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz
Typ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Cena 713,90 Kč 701,80 Kč 701,80 Kč 1 633,50 Kč 701,80 Kč 665,50 Kč od 665,50 Kč včetně DPH
Cena bez DPH 590 Kč 580 Kč 580 Kč 1 350 Kč 580 Kč 550 Kč od 550 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 97/PRU 97/SPR 97/PHO 97/REM 97/SPR2 97/DIS Zvolte variantu
Značka 3M
Kategorie Pomůcky a doplňky
 

3M Průmyslový čistič

3M Průmyslový čistič je velmi účinný průmyslový čisticí prostředek. Lehce odstraňuje zbytky lepidel, tuků a olejů, je ekologický protože neobsahuje ropné destiláty ani chlórová rozpouštědla. Nevyvolává korozi díky neutrálnímu pH=7,5, šetrně čistí hliníkové a ocelové plochy, lakované plochy i většinu umělých hmot.

3M Průmyslový čistič může na některé druhy plastů působit agresivně.

Při jeho použití pro čištění PVC desek je třeba ještě před lepením plotrových fólií očistit isoproyl alkoholem.

3M Display Mount

3M Display Mount je čiré rychleschnoucí lepidlo ve spreji. Toto lepidlo je vhodné pro výstavářské aplikace a propagační práce. Lepidlo 3M Display Mount nedělá skvrny a lepí většinu porézních i neporézních materiálů, včetně plastů, některých látek, kovových fólií, pěny, papíru, kartonu, kobercoviny a pryže.

3M Photo Mount

3M Photo Mount je čiré permanentní lepidlo ve spreji pro trvalé připevnění fotografií, reprodukcí a ilustrací. Lepidlo 3M Photo Mount nabízí vysokou lepivost, aniž by odbarvovalo nebo prosvítalo tiskem.

I přes vysokou lepivost ponechává lepidlo 3M Photo Mount pomalým zasycháním dostatek času na přesné umístění adjustovaného tisku.

3M ReMount

3M Remount je čiré lepidlo ve spreji umožňující opakované přemísťování. Předměty drží bezpečně na místě, ale snadno se sejmou a znovu přilepí. Lepidlo 3M Remount nedělá skvrny, nesvrašťuje se a je vhodné pro lepení lehkých materiálů, jako je papír, lepenka a nebo některé látky. Hodí se na většinu hladkých povrchů.

3M Spray Mount

3M Spray Mount je čiré lepidlo ve spreji pro grafické a výtvarné práce. Umožňuje lepení a montáž mnoha druhů materiálů na téměř každý povrch. 3M Spray Mount poskytuje rychlý a bezpečný spoj s možností dodatečného přemístění. Nezanechává skvrny, nesvrašťuje se, stářím nekřehne.

 
 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 

Informace pro Vás

Dotazník

Jak se Vám líbí náš e-shop?
Počet hlasů: 142